ثبت شرکت غیر ایرانی

با توجه به اینکه کشورها از نظر امکانات و منابع تولید یکسان نبوده و منابع و امکانات در سطح جهان به طور یکنواخت توزیع نگردیده است، لذا هر کشوری در تولید برخی کالاها و خدمات نسبت به دیگر کشورها برتری نسبی دارد. در چنین شرایطی تجارت بین المللی می تواند موجب افزایش رفاه ملت ها گردد.

توسعه اقتصادی و گسترش روابط بازرگانی داخلی و بین المللی و به خصوص لزوم استفاده از پس اندازهای کوچک و بزرگ اشخاص و درآمدهای اضافه بر نیاز آنان ، تجارت را امروز از انحصار اشخاص حقیقی خارج کرده است و شرکت های تجاری روز به روز بیشتر از گذشته سرنوشت تجارت دنیا را به عهده می گیرند.

در دنباله ی این تحولات، حجم تجارت در سطوح ملی و بین المللی به استناد آمارهای رسمی (مرکز آمار ایران – بانک مرکزی ، صندوق بین المللی پول – بانک جهانی ) بطور چشمگیر افزایش یافته است. افزایش حجم تجارت نیاز به توسعه تشکیلات تجاری و ایجاد شرکت های بین المللی را تشدید نموده است. 
از سویی دیگر الزامات قانونی و ضرورت مشروعیت بخشیدن به فعالیت های تجاری و اقتصادی ایجاب می کند فعالان این عرصه به منظور صیانت از حقوق و اختیارات خویش اقدامات لازم اداری و حقوقی را در جهت تثبیت و استفاده از منافع متصور و مترتب بعمل آورند. 
با ثبت شرکت بین المللی، شرکت ها – همانند سایرشرکت های دیگر –  صاحب شخصیت حقوقی مستقل می شوند و این امکان فراهم می شود تا بتوانند از طریق قانونی، محصولات خود را به سایر کشورها صادر کنند. 
ثبت شرکت بین المللی مزایای بسیاری را به همراه دارد. از جمله مهم ترین فواید ثبت شرکت بین المللی می توان به ورود به بازارهای بین المللی و تولید انبوه و حجم بالای محصولاتی ، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت ، افتتاح حساب بانکی بین المللی ، بودجه بندی دقیق و منعطف تر نسبت به تجارت فردی ، استفاده از معافیت های مالیاتی و مشوق های صادراتی  و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت اشاره کرد. 

در این رابطه نکته ی حائز اهمیت این است که تمامی شرکت های ثبت شده در ایران قابلیت ثبت در نظام بین المللی را دارند. بطوریکه در حال حاضر، 86 کشور جهان از جمله ایران در کنوانسیون بین المللی عضویت دارند.

موسسه ثبتی حقوقی ارمغان افتخار دارد با سالها تجربه موفق، به همراه کارشناسان و وکلای با تجربه امور ثبتی شما را در کمترین زمان ممکن میسر سازد.

ثبت شرکت در ایتالیا

ایتالیا از دسته مهمترین کشورهای اروپا محسوب می شود. میراث فرهنگی و تاریخی فوق العاده در این کشور سبب می شود که ثبت شرکت در ایتالیا بسیار رونق داشته باشد.موقعیت جغرافیایی ایتالیا به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا دسترسی به بازار های جنوبی و مرکزی و شمالی بسیار آسان تر شود. ...

ثبت شرکت در عمان

ثبت شرکت در عمان به دو صورت ممتاز و درجه یک انجام پذیر می باشد. و با توجه به برداشته شدن تحریم ها علیه کشورمان ایران LC های ایران در کل کشور های عربی انتقال داده شده به مسقط بانک عمان و بدین ترتیب بازرگانان ایرانی با ثبت شرکت در عمان وافتتاح حساب بانکی و اخذ اقامت ممتاز ...


ثبت شرکت در ترکیه

اگر به فکر ورود به عرصه بین المللی تجارت می باشید از میان کشورهای همسایه ایران عزیزمان، کشور ترکیه به طور قطع یکی از بهترین مقاصد برای شما خواهد بود، رشد مناسب تجاری، اقتصادی این کشور در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری از تجار و فعالان عرصه اقتصاد بوده است.همچنین موقعیت ...

Top